wstecz

Zasady współpracy

Skrócone zasady współpracy w projekcie Zaszczepiamy Pasję.

1.

Uczestnikiem projektu może być każda instytucja, stowarzyszenie, lub firma prywatna która wyrazi chęć przystąpienia do projektu i wyrazi zgodę na warunki współpracy zwana w dalszym ciągu „partnerem”.

2.

Partner projektu po akceptacji warunków współpracy, otrzymuje wsparcie w postaci dostosowania możliwości systemu do indywidualnego scenariusza prowadzonej przez siebie akcji i dostęp do niezbędnych funkcji administracyjnych systemu.

3.

Każdy partner ma prawo do własnej nazwy akcji z zaznaczeniem że: Akcja „ tutaj nazwa” objęta jest projektem „Zaszczepiamy Pasję” np. Szkoła Tańca BLUES objęta jest projektem „Zaszczepiamy Pasję” lub akcja „Równaj szanse” objęta jest projektem „Zaszczepiamy Pasję” etc.

4.

Partner ma prawo używać logotypu projektu „Zaszczepiamy Pasję”.

5.

Partner w ramach współpracy otrzymuje wsparcie marketingowe w postaci druku materiałów reklamowych, informacyjnych i innych niezbędnych materiałów do przeprowadzenia akcjii.

6.

Uczestnicy akcji prowadzonej przez partnera otrzymują kodowane karty uczestnictwa i mogą korzystać ze wszystkich funkcji projektu między innymi dostęp mają do kont elektronicznych, sklepu internetowego, dodatkowych quizów i konkursów itd.

7.

W trakcie trwania akcji partner korzysta ze wsparcia logistycznego (dotyczy między innymi dostawy nagród) i ew wsparcia technicznego – przy krótko trwałych akcjach istnieje możliwość dzierżawy niezbędnego sprzętu elektronicznego (komputery, czytniki kart etc)

Szczegółowy regulamin projektu i współpracy możliwy jest po nawiązaniu kontaktu i wstępnej decyzji o przystąpieniu do projektu. W celu uzyskania większej ilości informacji prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.
BARDZO WAŻNA INFORMACJA

BARDZO WAŻNA INFORMACJA

CZYTAJ DALEJ

"Samba" z "Frajdą" - Będzie się działo

"Samba" z "Frajdą" - Będzie się działo

Bakcyle zaatakowały Radom:). Niezwykle miło nam poinformować, że dwie Niepubliczne Placówki Oświatwo Wychowawcze nawiązały współpracę i wspólnie będą zaszczepiać taneczną (i nie tylko taneczną pasję) wśród dzieci i młodzieży.

CZYTAJ DALEJ

Rozstrzygnięcie konkursu Walentynkowego :)

Rozstrzygnięcie konkursu Walentynkowego :)

Dziękujemy wszystkim za wykonane prace. Każdy konkurs musi mieć swoich zwycięzców – tak jest i tym razem więc:

CZYTAJ DALEJ