wstecz

O Projekcie

Skąd ten pomysł?
Skąd ten pomysł?
Program „Zaszczepiamy Pasję” powstał w wyniku wieloletniej współpracy Tarnobrzeskiej Szkoły Tańca Samba i Biura Promocji i Reklamy Efekt. Zrodził się z ...pasji do tańca i sportu w ogóle, z wiary w sens wychowania przez sport i rozwijanie twórczych zainteresowań dzieci. Powoli rozwijaliśmy koncepcje i sposoby motywowania dzieci do nauki i treningu opracowując najskuteczniejszą metodologię i sposoby motywacji.
Skąd ten pomysł?
Od 5 lat nazwany programem „Zaszczepiania pasji” działa i jest wciąż doskonalony i rozwijany w Tarnobrzeskiej Szkole Tańca Samba. W ubiegłym roku programem objęta była ponad 500 osobowa grupa uczestników. W tym roku poziom rozwoju programu umożliwił nam zaproszenie do współpracy potencjalnych partnerów, co też za pomocą między innymi tej strony czynimy.
Jak działa projekt?
Jak działa projekt?
Tworząc projekt połączyliśmy wieloletnie doświadczenia nauczycieli Tarnobrzeskiej Szkoły Tańca Samba (metodyka i strategia pracy z dziećmi i młodzieżą) i Biura i Reklamy Efekt (adaptacja i zastosowanie najnowszych technik marketingowych w celu motywowania dzieci do nauki i treningu). W ten sposób każdy z uczestników projektu otrzymuje specjalną kartę uczestnika, przy jej pomocy może zdobywać punkty za swoją aktywność w projekcie. Dzięki wdrożonemu systemowi informatycznemu każdy z uczestników projektu zdobywa punkty na swoje indywidualne konto. Punkty przyznawane są za różne formy aktywności
Jak działa projekt?
W przypadku Szkoły tańca Samba nie tylko za postępy taneczne czy wyniki sportowe, ale także za wiedzę z różnych dziedzin nauki w organizowanych quizach i konkursach on-line. Wszystkie zdobyte punkty docelowo każdy uczestnik programu może zamienić na nagrody w specjalnym sklepieinternetowym, w którym jedyną obowiązującą walutą są zdobyte wcześniej punkty.
Elastyczność systemu umożliwia zastosowanie go do każdego rodzaju zajęć sportowych, artystycznych czy rekreacyjnych. Na jego bazie można również tworzyć specjalne scenariusze rywalizacji „naukowo sportowej”.
Kto jest adresatem projektu?
Kto jest adresatem projektu?
Adresatami programu są wszystkie osoby, instytucje, stowarzyszenia i firmy prywatne, które organizują zajęcia pozaszkolne, artystyczne, naukowe lub sportowe dzieci i młodzieży. Projekt Zaszczepiamy Pasję może być dla nich wsparciem i pomocą w motywowaniu uczestników zajęć do maksymalnego zaangażowania w trening i naukę. Jest to również oferta dla gmin i ośrodków kultury. Projekt może być katalizatorem aktywności w wymienionych wyżej obszarach działania. Ze względu na dużą elastyczność systemu – możliwe jest tworzenie scenariuszy, które pomogą w uzyskaniu dofinansowania działań ze środków Unii Europejskiej.
Kto jest adresatem projektu?
Adresatami projektu są również firmy i instytucje, które w swojej działalności doceniają rolę społecznej odpowiedzialności biznesu i chcą wspomóc lokalne inicjatywy mające na celu rozwijanie pasji i zainteresowań pozaszkolnych dzieci i młodzieży w swoim regionie. System nasz oferuje szereg możliwości współpracy łączących działania z zakresu PR z konkretnymi możliwościami reklamowymi.
Na wszystkie tego typu usługi wystawiamy faktury zgodnie z obowiązującymi przepisami księgowymi. Chętnie umówimy się na spotkanie i wyjaśnimy szczegóły możliwej współpracy.
Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

BARDZO WAŻNA INFORMACJA

BARDZO WAŻNA INFORMACJA

CZYTAJ DALEJ

"Samba" z "Frajdą" - Będzie się działo

"Samba" z "Frajdą" - Będzie się działo

Bakcyle zaatakowały Radom:). Niezwykle miło nam poinformować, że dwie Niepubliczne Placówki Oświatwo Wychowawcze nawiązały współpracę i wspólnie będą zaszczepiać taneczną (i nie tylko taneczną pasję) wśród dzieci i młodzieży.

CZYTAJ DALEJ

Rozstrzygnięcie konkursu Walentynkowego :)

Rozstrzygnięcie konkursu Walentynkowego :)

Dziękujemy wszystkim za wykonane prace. Każdy konkurs musi mieć swoich zwycięzców – tak jest i tym razem więc:

CZYTAJ DALEJ